Başa Dön

Palas Otel’de Görkemli Düğün

blank

Palas Otel’de Görkemli Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Yalçın-Sevil Karakaya çiftinin Erdemir Çelik A.Ş Müdürü oğulları Burak Karakaya ile bir dönem Kayseri Kadir Has Üniversitesi rektörü olan merhum Aydın İnal ve zarif eşi Fatoş İnal’ın ODTÜ İşletme mezunu kızları Esra İnal muhteşem bir düğünle evlendiler.

Ankara Palas Otel’de gerçekleşen düğünde birbirlerini kendilerini bağlayan imzayı atan mutlu çift, İstanbul’daki ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştı. Bir yıllık beraberliğin ardından evlenme kararı alan çift şahitlerin huzurunda nikah memururun sorusuna “Evet” yanıtını verdi. Oldukça şık bir ortamda gerçekleşen nikah törenine katılan davetliler tercih ettikleri kıyafetleriyle göz kamaştırdılar. İlk danslarını birbirlerinin gözlerinin içine bakarak gerçekleştirirken gelin Esra İnal, duygu dolu anlarında mutluluk gözyaşlarına hakim olamadı. Genç çift tören sonrası kendilerini bu özel günlerinde yalnız bırakmayan aile dostlarına teşekkür ederken tebrikleri’de kabul ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.