Başa Dön

Ömer Alp’in Sünnet Düğünü

blank

Ömer Alp’in Sünnet Düğünü

Okuma süresi 1 dakika

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Mine-Hakan Alp çiftinin oğlu Ömer Alp’in muhteşem sünnet töreni, Ankara İncek Garden’da kutlandı.

Muhteşem sünnet düğünü, Alp ailesinin yakın dostları, cemiyet hayatının tanıdık simaları ve gibi çok sayıda davetli katıldı. Alp ailesi olarak Mine-Hakan Alp, davetlileri etkinlik alanının girişinde karşılayarak çok iyi bir konukseverlik örneği gösterdi. Keyifli anlar geçiren Mine-Hakan Alp çiftinin yakışıklı oğlu davetlilerin huzuruna at üzerinde geldi. Keyifli görüntülere sahne olan sünnet düğününde orkestra da davetlileri coşturdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: