Başa Dön

Next Level’da Kenan Doğulu Rüzgarı

blank

Next Level’da Kenan Doğulu Rüzgarı

Okuma süresi 1 dakika

Başkentin adından sıkça söz ettiren buluşma noktası Next Level Alışveriş Merkezi, Kenan Doğulu ile muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı.

Next Level AVM’nin devasa alanında gerçekleşen konsere Ankaralılar oldukça yoğun bir ilgi gösterdi. Next Level Alışveriş Merkezi’nde iki yıl aradan sonra Ankaralılarla buluşan Kenan Doğulu, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatırken, konser öncesinde, 10. Yıl Marşı eşliğinde gerçekleştirilen havai fişek gösterisi yoğun ilgiyle izlendi. Sempatik ve eğlenceli tavırlarıyla Ankaralıların gönlünde bir kez daha taht kuran Kenan Doğulu tüm şarkılarını sevenleriyle birlikte söyledi. Konserde Ankara cemiyet hayatının arasında yer alan Beliz Büyükhanlı, Almila Doğan, Rezzan Anık, Meltem Bengi gibi isimler de yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.