Başa Dön

Nazlı Kayran’dan Ofis Şıklığı

blank

Nazlı Kayran’dan Ofis Şıklığı

Okuma süresi 1 dakika

Yargıcı markası, doğadan ilham alarak tasarladığı Sonbahar- Kış 2015-2016 koleksiyonunu InStyle iş birliği ile Armada Yargıcı’da verdiği şık davette tanıttı.
InStyle Moda Direktörü Nazlı Kayran, Yargıcı müşterileri ile bir araya geldiği etkinlikte, Yargıcı şıklığını ofis stiline taşıyacak kombin ve stil önerilerinde bulundu. Sıcak bir sohbet eşliğinde gerçekleşen davet, konukların büyük ilgisini topladı. Yeni sezon ürünlerinin doğanın renkleri, dokuları ve naifliğinden ilham alarak tasarladığını dile getiren Kayran, iş dünyasında ve ofiste şık olmanın ipuçlarını katılan konuklarıyla paylaştı. Kokteyl eşliğinde devam eden etkinlikte, davetliler, özel hazırlanan kombinler, %15 indirim fırsatı ve ikramlar ile keyifli vakit geçirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: