Başa Dön

Mutlulukları Yüzlerinden Okundu

blank

Mutlulukları Yüzlerinden Okundu

Okuma süresi 1 dakika
Güreller Elektronik'in sahibi Yasin Ayhan Gürel ile Balık Restoran'ın sahibi Tuğçe Kal, JW Marriot Otel'de gerçekleşengörkemli bir düğünle dünya evine girdi.
Ayla-Hüseyin Kal ve Semra- Oğuz Gürel çiftinin çocukları JW Marriot Otel'de düzenlenen şık bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Mutlu çiftin düğününe yakın dostları ve aile yakınları yer alırken çok sayıda da davetli katıldı. Mutlulukları gözlerinden okunan çift iki sene önce aile arasında düzenlenen bir nişanla evlilik yolunda ilk adımı attı. Çiftin düğününde yer alan davetliler, şıklıklarıyla adeta göz kamaştırdı. Birbirinden şık kıyafet seçimleriyle gözleri büyüleyen hanımlar, gecede güzellikleri ile de son derece dikkat çekti. Çocuklarının mutlu gününde davetlileri kapıda karşılayan aile bireyleri ise örnek bir misafirperverlik sergiledi. Kokteyl ile başlayan gecenin ilerleyen dakikalarında gelin ve damadı bekleyen konuklar, salondaki yerlerini de aldı. Çiftin el ele salona girmrsiyle davetlilerden büyük bir alkış yükseldi. Karşılıklı "evet"lerin ardından ilk danslarını gerçekleştiren çift gece boyunca renkli görüntüler oluşturdu.
Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.