© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mükemmeliyet Sertifikası Swissôtel Ankara’ya

Mükemmeliyet Sertifikası Swissôtel Ankara’ya

Dünyada milyonlarca kişinin seyahatlerini planlamak ve en doğru bilgiyi almak için başvurduğu TripAdvisor sitesinde yapılan değerlendirme sonucu, Swissôtel Ankara “2012 Yılı Mükemmeliyet Sertifikası”na layık görüldü. “Dünyanın en güvenilir seyahat önerileri sloganı” ile dünya genelinde oldukça büyük bir prestije sahip olan Tripadvisor Seyahat Portalı, sadece müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmetlerine yüksek oy alabilen kurumlara veriliyor ve ziyaretçilerin otel seçimlerinde büyük önem taşıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.