Başa Dön

Muhteşem Gece

blank

Muhteşem Gece

Okuma süresi 1 dakika

Alanya Club Summer Garden’da konser veren ünlü sanatçı Serdar Ortaç, eski ve yeni albümlerinden sevilen şarkılarını seslendirerek hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Club Summer Garden’da sahneye çıkan pop müziği şarkıcısı Serdar Ortaç, muhteşem bir gece yaşattı. Eğlence mekanının yaz sezonu açılış gecesinde hayranlarının karşısına çıkan Serdar Ortaç’ın konserini yaklaşık üç bin kişi izledi. Sahneye çıktığı andan itibaren eğlence mekanını hareketlendiren Serdar Ortaç’a iki kadın dansçı eşlik etti. Konser öncesi gazetecilere kuliste açıklama yapan şarkıcı, önümüzdeki günlerde çıkaracağı “Serdar Ortaç 20’nci Yıl, Tanrım” adlı albümünün yaza damga vuracağını söyledi. Serdar Ortaç yaklaşık 2 saat sahnede kalarak izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: