Başa Dön

Romantik Bir Sevgililer Günü

blank

Romantik Bir Sevgililer Günü

Okuma süresi 1 dakika

Mövenpick Hotel Ankara, 14 Şubat 2014 Sevgililer Günü’nde, aşkınızı tatlı bir sürprizle şımartmanız için aşk aromalı lezzetlerle bezenmiş muhteşem bir Sevgililer Günü yemeğinden, ayrıcalıklarla dolu konaklama paketine kadar birbirinden romantik programlar sunuyor.
Plus Restaurant’ta Büyülü Bir Sevgililer Günü Yemeği: Plus Restaurant’ın mum ışığı ile taçlanan seçkin ortamında düzenlenecek olan Sevgililer Günü yemeğinde, Mövenpick Hotel Ankara’nın Mutfak Şefi Seçgin Demir tarafından yılın en romantik gününe özel olarak hazırlanan menüyü canlı müzik eşliğinde tadabilir, aşkınızı yeniden keşfedebilirsiniz. Romantik Bir Kaçamak: Aşkın ve romantizmin daha da anlam kazandığı bu özel gecenin büyüsünü devam ettirmek isteyen çiftler için hazırlanan Sevgililer Günü konaklama paketinde; superior odada iki kişi konaklama, Plus Restaurant’ta iki kişilik Sevgililer Günü akşam yemeği, eşsiz bir açık büfe kahvaltı, fitness centre, kapalı havuz, sauna, buhar odası, jakuzi ve Türk Hamamı’nın ücretsiz kullanımı bulunuyor. Rezervasyon için 0312 258 58 58’i arayabilirsiniz.

Sevgililer Günü Sevgililer Gunu 3

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.