Başa Dön

MİMARLARIN PROJELERİ SERGİLENDİ

blank

MİMARLARIN PROJELERİ SERGİLENDİ

Okuma süresi 1 dakika

Türk Serbest Mimarlar Derneği ( TSMD ) ve Koleksiyon Mobilya’ nın bilinen ortak projesi “Koleksiyon-TSMD Mimarları Ağırlıyor “ sergisinin kapanışını , Sheraton Otel’de gerçekleştirdi.

Projenin amacı TSMD üyesi mimarların son dönemlerde tasarladıkları yapı ve projelerin sergilenerek nitelikli mimarlık ürünlerinin, toplumun ilgili kesimlerince izlenebilmesi, özendirilmesi, tasarımın farklı disiplinlerin yan yana getirilmesi ve toplumda mimarlık bilincinin gelişmesine katkı sağlamak olarak nitelendiriliyor. Ev sahipliğini Yatman Mimarlık kurucularından Nesrin Yatman ve Koleksiyon Mobilya’nın kurucusu Faruk Malhan’ın üstlendiği özel davette eserler davetliler tarafından dikkatle incelendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.