Başa Dön

Meyhane Kültürü Yeniden Canlandı

blank

Meyhane Kültürü Yeniden Canlandı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın ilk vintage konseptli meyhanesi olma özelliğini taşıyan Miso Meyhane, Meyhane Modeli Projesi’yle Ankara’nın en popüler caddelerinden olan Nene Hatun Caddesi’nde kapılarını hizmete açtı.

Tempo Genel Yayın Yönetmeni Ayşegül Savur Özgen ve Doğan Burda Ankara Temsilcisi Erdal İpekeşen’in ev sahipliğini yaptığı bu özel gece Ankara iş ve cemiyet hayatının çok sayıda seçkin ismini bir araya getirdi. Keyifli gecede Türkiye’nin en önemli şeflerinden olan Aydın Demir’in danışmanlığında hazırlanan ve sunulan menü davetlilerin büyük ilgisini çekti. Davetlilere hoş bir Ankara gecesi yaşatan Miso Meyhane, tarzı ve menüsü ile ilgili de ip uçları vermiş oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.