© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Metropol Diyeti”nin Sırları

“Metropol Diyeti”nin Sırları

Cemiyet hanımları,ünlü diyetisten ve beslenme uzmanı Ferin Batman ile Ramada Plaza içinde yer alan No4 Restoran’da buluştu.
Davette Ferin Batman “Metropol Diyeti” isimli yeni kitabını meraklılarına tanıttı.Yeni kitabı hakkında sağlıklı beslenmenin sırlarını cemiyetin tanınmış isimleriyle paylaşan Batman,diyet yapmak isteyenler için hazırladığı programın son derece yarar sağlayacağını belirtti.Kitabında yardımcıları ile sıkı bir çalışma sonucu ulaştıkları büyükşehirlerde sağlıklı beslenme hakkında çeşitli bilgi ve programların yer aldığını belirten Batman, yeni çıkardığı kitabı imzalayıp konuklara hediye etti.Davet sonrası ünlü diyetisyen, konuklar ile kitabı hakkında uzun uzun sohbet etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.