© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Marriott Otel’de Göz Alıcı Düğün

Marriott Otel’de Göz Alıcı Düğün

Tolga Koloğlu ile Ceren Akpınar J.W. Marriott Otel’de düzenlenen görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

Kolin İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Koloğlu ve Karina İnşaat sahiplerinden Fahrettin Akpınar’ın kızı Ceren Akpınar, Naci Koloğlu, Celal Koloğlu, Cem Akpınar, Pervin Şirin ve Seda Taşkın’ın nikah şahitliği altında evlendiler. Geçtiğimiz Mayıs ayında nişanlanan çift ortak arkadaşları aracılığı ile başlayan birlikteliklerini bu sefer nikah şahitlerinin ve konukların huzurunda dile getirdi. Seçkin konukların katıldığı düğünde hanımlar sade ama son derece zarif tuvaletleri tercih ederken erkeklerin tercihi smokinden yana oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.