Başa Dön

Markalar Ödüllendirildi

blank

Markalar Ödüllendirildi

Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü, Holiday Inn Otel’de gerçekleştirdiği “Bilkent Marka Ödülleri Gala Gecesi” ile ödül alan şirketleri onurlandırdı.

Marka Kulübü aktif üyeleri ve Bilkent Üniversitesi’nin marka alanında uzmanlaşmış hocalarının işbirliği ile belirlenen firmaların internette oylanmasıyla sahipleri belirlenen ödül töreni, birçok başarılı iş adamını bir araya getirdi. Kültür ve sanat alanına, projeleri ile en çok değer veren marka Borusan seçilirken, en küresel Türk markası Türk Hava Yolları seçildi. Bunun yanı sıra onur ödülünün sahibi Günaydın Steakhouse oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.