Başa Dön

Mango Yine Göz Kamaştırdı

blank

Mango Yine Göz Kamaştırdı

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü İspanyol moda markası MANGO’nun, 2014 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen görkemli bir defile ile tanıtıldı. İstanbul cemiyet hayatından birçok seçkin konuğun katıldığı defilenin onur konuğu, podyum dünyasının en gözde isimlerinden Amerikalı model Ashley Smith oldu.

Her sezon düzenlediği yeni koleksiyon defileleri ile dikkatleri üzerine çeken MANGO’nun Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşen 2014 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu, büyük beğeni topladı. Her sezon için düzenlenen defilelerde olduğu gibi bu yıl da sürprizlerle dolu bir gece hazırlayan ünlü İspanyol moda markasının bu sezon için onur konuğu, Amerikalı Model Ashley Smith oldu. Koreografisini Öner Evez’in üstlendiği defilede; Didem Soydan, Anja Cihoric gibi podyum dünyasının ünlü mankenleri MANGO podyumunda 2014 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nu tanıttılar. MANGO ortaklarından Yönetici Genel Müdür Sezai Eren, Ticari Genel Müdür Arif Zurnacı ve Mango Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Neşe Kohen’in ev sahipliğinde gerçekleşen MANGO’nun yeni sezon defilesini İstanbul Cemiyet hayatından Aslı Şen, Begüm Şen, Didem Antebi, Eda Kosif, Ayşegül Toplusoy, Zafer- Akın Kozanoğlu, Murat Cevahir, Burak Hatipoğlu – Melis Postoğlu, Ahu Yağtu, Yasemin Masis gibi birbirinden ünlü isimler izledi. Defile sonrasında Dana Leese’in müzikleri ile coşan misafirler, eğlenceli anlar yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.