Başa Dön

Limak’tan Sanata Destek

blank

Limak’tan Sanata Destek

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’da genç sanatçıları desteklemek ve kültür sanat etkinliklerinin zenginleştirmek amacıylya Limak Ambassadore Otel sponsorluğunda bir sergi gerçekleştirildi.

Ankara’da kültür ve sanat etkinliklerinin zenginleştirilmesini sağlamak amacıyla Ankara Devlet Resim ve Heykel müzesinde bir sergi gerçekleştirildi. Limak Ambassadore Otel sponsorluğunda düzenlenen sergi de bir çok genç sanatçının eserleri yer aldı. Resim, heykel, grafik ve seramik eserlerin sanatseverlerin beğenisine sunulduğu sergi Başkentilerden yoğun ilgi gördü. “Refleks” karma sanat sergisinde eserlerini görücüye çıkarma şansını elde eden genç sanatçılar ise Limak yetkililerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.