Başa Dön

Kraliyete Özel Davet

blank

Kraliyete Özel Davet

Okuma süresi 1 dakika

Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Lüksemburg Fahri Konsolosu Suzan Sabancı Dinçer ve eşi Haluk Dinçer, Lüksemburg Kraliyet Ailesi ve iş dünyası şerefine bir akşam yemeği daveti düzenledi.

Lüksemburg Kraliyet Ailesi’nin Türkiye’yi ziyaret etmesinin onuruna Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Lüksemburg Fahri Konsolosu Suzan Sabancı Dinçer ve eşi Haluk Dinçer, Sakıp Sabancı Müzesi’nde bulunan The Seed’de şık bir akşam yemeği düzenlediler. İş dünyasının seçkin simalarının katıldığı davette Lüksemburg iş dünyası delegasyonu da yer aldı. Bu özel davette bir araya gelen konuklar, Türkiye ile Lüksemburg arasındaki ekonomik ve ticari ilişkiler konuları üzerinde durdu. Kokteyl ile başlayan davette daha sonra masalara geçilerek yemek düzeni alındı. Keyifli geçen gecenin ev sahipliğini yapan Suzan Sabancı Dinçer ve eşi Haluk Dinçer konuklarıyla yakından ilgilendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.