Başa Dön

Katil Oyunu

blank

Katil Oyunu

Okuma süresi 1 dakika

Çek Cumhuriyeti Büyükelçilik rezidansında buluşan Ankara’daki yabancı misyon görevlileri, gizemli bir cinayeti çözmeyi amaçlayan ‘Katil kim?’ oyunuyla eğlenceli anlar yaşadı.

Ankara Uluslararası Yardım Derneği, Türkiye çapında toplumsal kalkınma projelerine destek sağlamak amacıyla bir gece düzenledi. Hastane, okul ve yetimhane gibi sosyal kurumlara yardımcı olmayı amaçlayan etkinlik, Çek Cumhuriyeti Büyükelçilik rezidansında gerçekleşti. Çek Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçisi Pavel Kafka’nın ev sahipliğini yaptığı gecede, yabancı misyon görevlileri, ‘Katil kim?’ oyunuyla eğlenceli anlar yaşadı. Etkinliğe İngiltere Büyükelçisi Richard Peter Moore ve eşi Margaret Moore’un da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: