© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

JW Mariott’ta Güzelleşin

JW Mariott’ta Güzelleşin

Ankara JW Marriott Hotel Ankara, müşterilerine sağladığı hizmetlere bir yenisini eklemek için Karma Beauty Center’ı açtı.

JW Marriott Hotel Ankara, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda güzellik ve bakım merkezi Karma Beauty Center’ı açtı. Ankara cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin katıldığı bir kokteyl ile gerçekleşen açılışa Genel Müdür Albert Helms ev sahipliği yaptı. Genel müdür konuşmasında, bu bölümün daha önce de olduğunu ancak geliştirilip daha büyük bir merkez haline getirildiğini ifade etti. Konuşmaların ardından Başkentli kadınlar merkezi gezerek güzellik uzmanlarıyla sohbet etme imkanı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.