Başa Dön

İsveç Milli Günü

blank

İsveç Milli Günü

İsveç Milli Günü dolayısıyla İsveç’in Ankara Büyükelçisi Lars Wahlund, eşi Helena Gustavsson ile birlikte elçiliğin rezidansında bir resepsiyon verdi.

Zülfü Livaneli ve Miss Turkey 2014 güzeli Amina Gülşe’nin yanı sıra çok sayıda yabancı misyon temsilcisinin katıldığı gecenin bu yılki teması “Göçün Güzellikleri ve Faydaları” olarak belirlendi. Büyükelçi Wahlund, “Bütün kültürlerin ve insanlığın etkileşimle var olduğu bir gerçektir. Amina’nın güzelliğinin kaynağı İsveç mi bilemiyoruz ama öyle umuyoruz.” dedi. Gecenin ilerleyen saatleri, çalan müzikler ile hareketlendi. Hafızalardan uzun süre silinmeyecek anlara sahne olan gecede hanımlar da güzellikleriyle adeta büyüledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.