Başa Dön

İki Sergi Bir Arada

blank

İki Sergi Bir Arada

Okuma süresi 1 dakika

Kadir Has Üniversitesi Rezan Has Müzesi’nde, Kadir Has Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Can Has ve eşi Rezan Has Müzesi Danışma Kurulu Başkanı Ahu Has’ın ev sahipliğinde şık bir sergi düzenlendi.

Kadir Has Üniversitesi Rezan Has Müzesi’nde Küratörlüğünü Henk Slager’ın üstlendiği Şen Bilge ile ünlü sanatçı Drew Tal’un “Doğu’ya Yöneliş” sergilerinin açılışı görkemli bir kokteylle gerçekleşti. Kadir Has Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Can Has ve eşi Rezan Has Müzesi Danışma Kurulu Başkanı Ahu Has’ın ev sahipliğinde düzenlenen kokteylde sanat, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri bir araya geldi. Davetlilerle yakından ilgilenen ev sahibi Ahu ve Can Has çifti konuklara sergi alanını gezdirerek bilgi aktardılar. 13. İstanbul Bieaneli’ne paralel etkinlikler programı kapsamında da yer alan sergideki eserler konukların büyük beğenisini kazandı.
Can- Ahu Has (1)_800x531

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: