Başa Dön

Hugo Boss Yeni Sezon Ürünlerini Tanıttı

blank

Hugo Boss Yeni Sezon Ürünlerini Tanıttı

Hugo Boss İlkbahar/Yaz 2015 Koleksiyonunu, Next Level Avm’de gerçekleştirdiği özel bir davet ile Ankaralı moda severlere tanıttı.

Hugo Boss, İlkbahar/Yaz şıklığını moda severler ile buluşturdu. Next Level Avm’de düzenlenen geceye Ankara iş ve sosyal yaşamının önde gelen isimleri yoğun ilgi gösterdi. Birbirinden şık parçalardan oluşan İlkbahar/Yaz Hugo Boss koleksiyonunun tanıtıldığı gecede; lüks erkek modasının Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden Demircan Erdoğan kişiye özel stil tüyolarını paylaştı. Konuklara özel stil önerilerini paylaşan lüks marka yönetimi danışmanı Demircan Erdoğan; Turkuazın ve su yeşilinin bu yıl öne çıkan renklerden olduğunu belirtti. On beş yıldır lüks erkek modası üzerinde çalışmalar gerçekleştiren Demircan Erdoğan, klasik erkek modası tabularının güncelliğini yitirdiğini, yerine yepyeni kesimler ve cesur kombinlerin öne çıkacağını belirtti. Mankenlerin özel sunumları ile gerçekleştirilen koleksiyon tanıtımında Demircan Erdoğan, stil sahibi olmanın, modadan daha kalıcı olduğunu davetliler ile paylaştı. Farklı ve kaliteli materyalleriyle dikkat çeken özel parçaların, erkeklerin kendilerine has bir stile sahip olmasının en büyük göstergesi olduğunu vurguladı. Dünya lüks erkek modasını yansıtan spor şık parçalar davetlilerden tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.