Başa Dön

H&M’den Doğa Dostu Tasarımlar

blank

H&M’den Doğa Dostu Tasarımlar

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca ünlü moda markası H&M, doğa dostu materyallerden oluşan koleksiyonu “Conscious” ve “Conscious Exclusive” şık bir davetle konuklara tanıtıldı.

Cemiyet ve moda dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı özel bir davetle dünyaca ünlü moda markası H&M yeni koleksiyonunu tanıttı. Doğa dostu materyallerden oluşan “Conscious” koleksiyonu ve Hollwood yıldızlarının tercih ettiği “Conscious Exclusive” koleksiyonu konukların büyük beğenisini kazandı. Davetlilerin tasarımlara yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı. Davetliler, hazırlanan lezzetli ikramları tadarken hoş bir vakit geçirdiler. H&M lansmanında ayrıca modaya yeniden yaşam vermek adına dünya genelinde geçtiğimiz sene başlattığı “Ürün Toplama” girişimine de dikkat çekti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: