© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

H&M’den Doğa Dostu Koleksiyon

H&M’den Doğa Dostu Koleksiyon

Moda tutkunlarının en sevdiği markalardan olan H&M yeni koleksiyonunu cemiyet hayatının katıldığı özel bir davetle görücüye çıkardı.
Kült moda markası olan H&M Nişantaşı’ndaki howroomunda gerçekleştirdiği tanıtımla cemiyet hayatının tanınmış bayanlarını biraraya getirdi. Doğa dostu koleksiyon Conscious Collection tanıtıldığı davette yeni tasarımları büyük beğeni ile inceleyen davetliler, trendy ve sürdürülebilir materyallerden hazırlanmış kadın, erkek, çocuk ürünlerini mağazaya girmeden önce yakından görme fırsatı yakaladılar. H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın bu önemli girişimlerin detaylarını paylaştığı buluşmada, seçkin davetliler de projeye dikkat çekmek adına eskimiş, giyilemeyen ürünlerini showrooma getirerek katkıda bulundular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.