Başa Dön

H&M Yeni Koleksiyonuna Yoğun İlgi

blank

H&M Yeni Koleksiyonuna Yoğun İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Hazır giyim sektörünün önde gelen markalarından H&M, Maison Martin Margiela markasının yeni sezon koleksiyonunun tanıtımı için İstinye Park H&M mağazasında davet düzenledi.
H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davette konuklar Maison Martin Margiela with H&M koleksiyonunu dünya ile aynı anda tanıma ve öncelikli olarak alışveriş yapma fırsatı yakaladılar. Cemiyet ve sosyal yaşamın elit isimlerinin katıldığı davetin ilerleyen saatlerinde ise alışveriş partisi de gerçekleşti. H&M İstinye Park mağazasında davet için Maison Martin Margiela’nın ruhuna uygun olarak beyaz rengin kullanıldığı sade ve özel bir ortam yaratıldı. Konuklar özel olarak dekore edilen kırmızı halıdan mağazaya geçerek davete katıldılar. DJ Elif Tanrıbilir markanın konseptine uygun dans/lounge tarzı müziğiyle, davetlilere eğlenceli anlar yaşattı. H&M’in tüm dünyada büyük yankı uyandıran tasarımcı işbirliği Maison Martin Margiela with H&M koleksiyonu Türk moda severler tarafından da büyük ilgi gördü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.