Başa Dön

Hermes’ten Şık Yemek

blank

Hermes’ten Şık Yemek

Okuma süresi 1 dakika

Lüks moda markası Hermes, Nişantaşı Mağazasında iş ve cemiyet hayatının tanınmış simalarının katıldığı özel bir davet düzenledi.
Dünyanın önde gelen moda markalarından olan Hermes, hazırlıkları altı ay süren ve İstanbul sosyal yaşamının elit isimlerinin katılıldığı özel bir yemek daveti gerçekleştirdi. Hermes’in en çok tercih edilen porselen yemek takımı ‘’Balcon du Guadalquivir’’ Paris’ten özel olarak getirildiği yemekte ünlü şef Carlo Bernardini’nin hazırladığı yemekler davetlilere sunuldu. Hermes Türkiye Genel Müdürü Francesca Di Carrobio ve mağaza müdürü Kaan Kuruoğlu’nin ev sahipliği yaptığı davetin en büyük sürprizi ise, yemek servisi yapan garsonların aniden opera ve arya parçaları söyleyerek misafirleri şaşırtmasıydı. Yemek servisi yapan garsonların arasına aynı kıyafetleri giyerek karışan Fransız solistler gece boyunca birbirinden güzel aryalar seslendirdiler. Davete katılan konuklar bol bol sohbet ederek bu unutulmaz gecenin keyfini çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.