Başa Dön

Mag Lounge’de Güne Lezzetli Başlangıç

blank

Mag Lounge’de Güne Lezzetli Başlangıç

MAG Dergisi, birlikte başarılı çalışmalara imza attığı iş hayatının seçkin isimlerini Harvey Nichols Mag Lounge’da keyifli bir kahvaltı eşliğinde misafir etti.

Harvey Nichols Mag Lounge’de gerçekleşen kahvaltıya Başkent cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimleri katıldı. Keyifli dakikaların yaşandığı davetin ev sahipliğini, Mag Dergisi İmtiyaz Sahibi Can Çavuşoğlu ve Grafikir Reklam Ajans Kurucusu Bora Çınar gerçekleştirdi. Leziz kahvaltının ardından konuklar uzun uzun sohbet etti. Mükemmel yemek sunumlarıyla davetlilerden tam not alan Harvey Nichols Mag Lounge mutfak ekibi, muhteşem bir performans sergiledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.