Başa Dön

Hanımları Buluşturan Koku

blank

Hanımları Buluşturan Koku

Dünyaca ünlü parfüm markası Memo’nun yeni parfümü Kedu’nun Tükiye’de ilk kez Beymen Zorlu Center’da satışa sunulmasının şerefine renkli bir davet düzenlendi.

Beymen Zorlu Center’da, dünyaca ünlü Fransız parfüm markası Memo’nun yeni parfümü Kedu’nun ülkemizde ilk kez satışa sunulmasınının onuruna davet düzenlendi. Davette konuklara ilk kez tanıtılan parfüm, yoğun ilgi gördü. Haker Group Yönetim Kurulu Başkanı Emine Ersan’ın ev sahipliğinde düzenlenen davete cemiyet hayatının ve sosyal yaşamın elit isimleri katıldı. Memo markasının kurucuları Clara ve John Molly’nin de katıldığı davette konuklar, Memo markasının yeni parfümü Kedu’yu deneme fırsatını yakaladılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.