Başa Dön

Hanımlara Özel Parfüm Tanıtım

blank

Hanımlara Özel Parfüm Tanıtım

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca ünlü parfüm markası Creed, yeni ürünü ‘Fleurs de Gardenia’yı Nişantaşı’nda bulunan Brandroom mağazasında Emine Ersan ve Alegra Levi ev sahipliğinde çok özel bir davetle tanıttı.

Davete sosyal yaşam dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Kokteyl havasında geçen davette Alegra Levi misafirleriyle yakından ilgilenirken yeni çıkan Fleurs de Gardenia hakkında kısa bilgiler verdi. İki yüz elli yıllık köklü bir geçmişe sahip olan marka siyasi liderlerden sinema yıldızlarına çok geniş kitleye hitap ediyor. ‘Fleurs de Gardenia’yı deneyen konuklar zengin çiçek notalarına sahip kokuyu oldukça beğendiler. Seçkin konuklara davetin sonunda Fleurs de Gardenia kokularından hediye edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.