Başa Dön

Gözalıcı Nişan Töreni

blank

Gözalıcı Nişan Töreni

Ahmet-Melahat Gür çiftinin Bom Dergi imtiyaz sahipleri arasında olan kızları Nazlı Gür ile Necmi-Gül Demir çiftinin Köroğlu Grup Restoran Yönetim Kurulu Başkanı oğulları Orbay Demir, Ramada Plaza No4 Restaurant’ta gerçekleştirilen şık bir nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı attılar.
Evlilik yolunda ilk adımlarını atan mutlu çifti bu özel günde aile yakınları ve dostları yalnız bırakmadı. Ankara iş ve cemiyet hayatından birçok tanınmış simanın katıldığı törende tüm gözler mutlu çiftin üzerindeydi. Gelen davetliler de birbiriyle yarışırcasına şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Nazlı Gür ve Orbay Demir, bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarıyla yakından ilgilendiler. Oldukça görkemli ve renkli geçen gece, pasta kesiminin ardından Dj Performans ile parti havasına büründü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.