© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Godiva’dan Şık ve Göz Alıcı Bir Davet

Godiva’dan Şık ve Göz Alıcı Bir Davet

Anadolu’nun kültürel mirasını modern bir tasarımla birleştirerek sunan Anatoli, ünlü çikolata markası Godiva’nın mağazalarında satılmak üzere yeni bir koleksiyon tanıttı.

Cemiyet ve sosyal hayatın önde gelen isimlerinin katıldığı davete katılım oldukça yoğun oldu. Mağazanın hediyelik eşyalar bölümünde satılmaya başlanan Anatoli ürünlerin tanıtımında markanın sahibi Beyhan Bağış bizzat yer aldı. Altın ve gümüş lokumlukların ilgi gördüğü davette konuklar çikolata ikramlarıyla süslendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.