Başa Dön

GGYD Yeni Merkez Açılışı

blank

GGYD Yeni Merkez Açılışı

Okuma süresi 1 dakika

GGYD (Genç Girişim ve Yönetişim Derneği) verdiği bir davet ile yeni dernek merkezini hizmete açtı.

G.O.P. Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi üzerinde hizmet verecek olan yeni dernek binasının açılış konuşmasını Dernek Başkanı Nezih Allıoğlu yaptı.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD)’nin, Uğur Mumcu Caddesi’ndeki yeni hizmet binası törenle hizmete girdi. Tamamen derneğin bütçesiyle satın alınan ve iç dekorasyonu kısa süre önce tamamlanan dernek merkezinin açılışı, siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. GGYD Başkanı M. Nezih Allıoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğindeki törene çok sayıda önemli isim katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.