Başa Dön

Flavor House Hizmete Açıldı

blank

Flavor House Hizmete Açıldı

Başkent cemiyet hayatının başarılı iş kadınlarından Eda Tekin, sahibi olduğu Flavor House’un açılışını iş, cemiyet ve siyaset hayatının seçkin isimlerinin katıldığı bir davetle gerçekleştirdi.

Başkent sosyal yaşamına yeni bir renk katacak olan mekanın açılışı Eda Tekin ve annesi Gamze Tekin’in ev sahipliğiyle gerçekleşti. Davete GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu’nun yanı sıra ANGİAD Başkanı Fatma Semiz ve birçok davetli katıldı. Keyifli açılışta son derece misafirperver görünen Eda Hanım ve zarif annesi Gamze Tekin: “Sadece dışarıdan siparişler için değil, misafirlerimizin burada da gelip yemeklerini, pastalarını yiyebilmeleri için bu butik pastaneyi açtık” diye konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.