Başa Dön

Evliliğinin 40. Yılını Kutladı

blank

Evliliğinin 40. Yılını Kutladı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara sosyal yaşamının yardımsever hanımlarından Şenay Dağlı, evliliğinin 40. yılını yakın dostlarıyla beraber Hilton Otel’de kutladı.

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle ismini sıkça duyuran Şenay Dağlı, Orman Eski Bakanı Halit Dağlı ile evliliklerinin 40.yılını yakın dostlarıyla kutlamayı tercih etti. Ankara Hilton Otel’de gerçekleşen davette Şenay Dağlı evliliğinin 40.yılı şerefine pasta kesti. Dağlı verdiği davette şunları söyledi: ”Eşimin siyasette olması sebebiyle uzun yıllar evlilik yıldönümü kutlayamadım, bu içimde hep ukde kaldı. Uzun süre sonra bugün kutluyorum.” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Bu anı fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştiren konuklar sosyal medyada bulundukları paylaşımlarla büyük ilgi topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.