Başa Dön

Evliliğe İlk Adım

blank

Evliliğe İlk Adım

Eskihisar Şirketler Grubu ortaklarından Necati Alp ile Sementa Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Lügen Karsak, JW Marriott Hotel’de gerçekleşen şık bir nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı attı.

Necati Alp ile Lügen Karsak, şık bir nişan töreni ile evlilik yolundaki ilk adımılarını attılar. JW Marriott Hotel’de gerçekleşen şık nişan töreninde çifti yakın dostları yalnız bırakmadı. Genç çift takılan yüzüklerin ardından ilk danslarını gerçekleştirten sonra kabul ettiler. Oldukça renkli görüntülerin yaşandığı davette konuklar, adeta şıklık yarışına girerken çiftin aileleri de örnek bir misafirperverlik gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.