Başa Dön

EPOS 7 Birinci Yaşını Kutladı

blank

EPOS 7 Birinci Yaşını Kutladı

Okuma süresi 1 dakika

Kültürel emanetleri korumak, kültür sanat bilincinin geliştirilmesi amacıyla kurulan EPOS 7 Derneği birinci yaşını Pera Palace Jumeriah Otel’de kutladı.

Ülkemizin önemli yedi iş kadını tarafından kurulan ve Başkanlığını Zafer KOZANOĞLU, Başkan Yardımcılığını Arzu SABANCI ve Didem ÇAPA’nın yaptığı Epos 7 Derneği’nin birinci yıl kutlamasına cemiyet hayatının tanınmış bayanları yoğun ilgi gösterdi. Pera Palas Otel’de düzenlenen kutlama davetinde konuklar canlı müzik dinletisi eşliğinde yemeklerini yediler. Sonrasında ise Prof. Dr. Gül İrepoğlu’nun ’’Osmanlı Saray Mücevherleri Üzerinden Tarihi Okumak’’ başlıklı söyleşisi gerçekleştirildi. Bu önemli davette cemiyet hayatının başarılı iş kadınlarından olan NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sema Güral Sürmeli’ye derneğe katkılarndan dolayı EPOS 7 Derneği yönetim kurulu üyeleri tarfından bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.