Başa Dön

EN HIZLI BABALAR YARIŞTI

blank

EN HIZLI BABALAR YARIŞTI

Okuma süresi 1 dakika

Babalar Günü’nde Uptown İncek keyifli bir test sürüşü etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Uptown İncek Konutları , hızlı ve keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ankara’nın iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri ile Uptown İncek konut sahiplerinin katıldığı etkinlikte Borusan Otomotiv çatısı altında lüks otomobil markalarını satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Oto, Esenboğa Şubesi ile etkinlikte yer aldı. Borusan Oto Esenboğa’nın BMW ve MINI otomobillerini test eden katılımcılar ilgilendikleri otomobiller hakkında detaylı bilgi sahibi oldu.
Çeşitli yarışların düzenlendiği etkinliğe gelen aileler Uptown İncek projesini yakından incelediler ve örnek daireyi gezerek konutlar hakkında detaylı bilgi aldılar.Eğlenceli anlara sahne olan etkinlikte renkli görüntüler ortaya çıktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.