© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Elitleri Buluşturan Sergi

Elitleri Buluşturan Sergi

İstanbul sosyal yaşamının elitleri, ünlü koleksiyoner Tansa Mermerci Ekşioğlu’nun ev sahipliğinde Galeri Mana’da sergi için buluştu.
American Express sponsorluğunda ve Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elvan Akın ve SPOT projects ortaklarından, koleksiyoner Tansa Mermerci Ekşioğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen, İran’lı genç ve başarılı sanatçı Abbas Akhavan’ın sergisinin özel gösterimi ile İran asıllı Amerikalı küratör Abaseh Mirvali ile olan söyleşisi Galeri Mana’da gerçekleşti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.