Başa Dön

Elitlerden Gala Modern’e Büyük Destek

blank

Elitlerden Gala Modern’e Büyük Destek

İstanbul Modern Sanat Müzesi tarafından çocuk ve gençlerin eğitimine olanak yaratmak için düzenlenen “Gala Modern” beşinci kez cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı bir davetle gerçekleşti.
Ülkemizin önde gelen sanat kurumlarından İstanbul Modern Sanat Müzesi, “5. Gala Modern” etkinliği kapsamında iş, sanat ve cemiyet yaşamının elit isimlerinin katıldığı şık bir davet düzenlendi. 2014 yılında çocuk ve gençlerin eğitimine desteklemek için düzenlenen “5. Gala Modern”e Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve zarif eşi Oya Eczacıbaşı evsahipliği yaptı. Finansbank Quartz Varlık Bankacılığı ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikte her yıl olduğu gibi bu yıl da gece için özel menü hazırladı, Vakko Espace gecenin mekan tasarımını, Dream Design Factory ise organizasyonunu yaptı. Bu özel gecede müzenin eğitim etkinliklerine destek sağlamak amacıyla Raffi Portakal ve kızı Maya Portakal yönetiminde müzayede ile konuklar arasında destek yarışı gerçekleştirildi. Bu yıl Rasim Aksan, Ali Alışır, Ani Çelik Arevyan, Canan Dağdelen, Devrim Erbil, Ahmet Ertuğ, Dice Kayek, Sabire Susuz ve Aslı Torcu İstanbul Modern’in eğitim projelerine destek olmak için Gala Modern’e özel çalışmalar hazırladı. Erol Akyavaş’ın bir yapıtı ise ‘Sanat Labirenti’ programının bir yıl daha devam etmesi için Akyavaş ailesi tarafından Gala Modern gecesine bağışlandı. Washington DC’den davet edilen Washington Conservatory grubunun performansıyla renklenen gece, destek yarışından sonra after party ile sürdü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.