© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Elitler 70’ler Partisinde Buluştu

Elitler 70’ler Partisinde Buluştu

ANGİKAD üyeleri düzenlenen renkli bir etkinlikte bir araya geldi. 70’ler konseptiyle gerçekleşen partide o dönemin modasına göre giyinen kadınlar gecede doyasıya eğlendi.

Bünyesinde birçok iş kadınını bulunduran ANGİKAD (Ankara Girişimci İş Kadınları Derneği), bu yıl ikinci kez düzenlediği ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Farkındalık Haftası’ kapsamında Wyndham Otel’de renkli bir partiye imza attı. 1970’li yıllardaki sosyal hayat ve giyim tarzının konsept olarak belirlendiği partide renkli anlar yaşadı. Çok sayıda dernek üyesi ve iş kadınının katıldığı partide Ankara’nın tanınmış iş adamları da yer aldı. Kadına şiddetin ciddi boyutlarda olduğu ülkemizde bazı farkındalıklar için verdikleri mücadeleye destek olan herkese teşekkürlerini sunan dernek üyeleri, kadının ikinci plana atıldığına vurgu yaptı. Türkiye’de kadın erkek eşitliğinin gelişmediğini ifade eden üyeler farkındalık yaratmak ve bu sorunu çözmek için bir dizi etkinlik hazırladıklarını ifade etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.