© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

El Sanatlarını Sergilediler

El Sanatlarını Sergilediler

Ankara Resim Heykel Müzesi, İsviçre asıllı sanatçı Ruth Benice ve atölye arkadaşlarının “El Dekorlu Porselen Boyama Sanatı Sergisi”ne ev sahipliği yaptı.

Sergi açılışı çok sayıda sanat tutkununu bir araya getirdi. İnce işçilikle oluşturulan her biri birbirinden değerli 1311 eser, Başkent’te görücüye çıktı. Yirmi beş atölye arkadaşıyla birlikte sergi açmanın mutluluğunu yaşayan Benice, sergiye olan ilgiden de son derece mutlu olduğunu ifade etti. On üç yaşında ilk porselen derslerini almaya başlayan Ruth Benice, 1996 yılından bu yana Ankara’da kurduğu kendi atölyesinde çeşitli porselen boyama üslupları üzerine çalışmalarda bulunuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.