Başa Dön

Eğlenceli Çiftin Mutlu Günü

blank

Eğlenceli Çiftin Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Yasemin- Baki Başarır çiftinin kızları, Mag Medya Ailesinin sevilen isimlerinden Hilal Başarır ile Gülçin-Nevzat Öztürk çiftinin avukat oğulları Onur Öztürk oldukça eğlenceli geçen keyifli bir düğün töreni ile evlendiler.

Limak Ambassadore Otel’de gerçekleşen düğünde mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandıran çift, yaklaşık iki buçuk sene önce tanıştı. Geçtiğimiz nisan ayında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan mutlu çifti, bu özel günlerinde aileleri ve yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. Şahitliklerini Fulya Pilatin, Coşkun Turgut, Aksoy Yavaş ve Serdar Arslan’ın üstlendiği nikah töreni oldukça keyifli anlara sahne oldu. Espiriler ve bol kahkakaların yaşandığı nikah merasiminde karşılıklı evetlerin ardından çift şahitlerle beraber poz verdi. Balayı gezisi için Ege kıyılarını tercih eden çifti biz de Mag Medya Ailesi olarak tebrik ediyor ve mutluluklar diliyoruz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.