Başa Dön

Eğlence ve Sohbetin Yeni Adresi

blank

Eğlence ve Sohbetin Yeni Adresi

Bilkent’te sporseverlerin yanı sıra, keyifli sohbet ortamlarını sevenler için yepyeni bir adres olan Legends Sports Bar, açılışını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.
Bilkent Ankuva AVM’de bulunan Legents Sports Bar’ın keyifli açılışı başkent cemiyetinin tanıdık simaları ve eğlence meraklılarını aynı ortamda buluşturdu. Çeşitli spor yayınları, özel kokteyller, birbirinden leziz yemekler ve huzurlu ortamı ile Legends Sports Bar başkentlilerin yeni adresi olma niteliğinde. Açılış gecesi davetlilere müzik eşliğinde sunulan ikramlar ve gecenin geç saatlerine kadar süren hoş sohbetlerle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.