Başa Dön

DUYGULANDIRAN DEFİLE

blank

DUYGULANDIRAN DEFİLE

Okuma süresi 1 dakika

GGYD tarafından Holiday Inn Çukurambar’da düzenlenen ve Atatürk’ün ölüm yıldönümüne denk gelen “İşte Fırsat Toplantısı”nda duygu yüklü bir anma töreni gerçekleştirildi. Olgunlaşma Enstitüsü’nün Ata’nın kıyafetlerinden oluşan defilesi ve Başkan Allıoğlu’nun konuşması, oldukça etkileyiciydi.
Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin Geleneksel “İşte Fırsat Toplantısı”nın sonuncusunda, çok anlamlı, bir o kadar da duygu yüklü bir program gerçekleşti. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 77’nci yıldönümüne denk gelen toplantıda, günün anlam ve önemine uygun bir anma töreni düzenlendi. Holiday Inn Çukurambar Otel’de gerçekleşen program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayıp Ankara Olgunlaşma Entitüsü’nün hazırladığı defileyle devam etti. Podyuma kurulan dev ekranda Mustafa Kemal’in tüm yaşamından kesitler sunulurken, profesyonel mankenler de o dönemlere ait giysileriyle boy gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: