Başa Dön

Duratiles Ankara Açıldı

blank

Duratiles Ankara Açıldı

Okuma süresi 1 dakika

Akgün Grubu şirketlerinin Duratiles markası ile ürettiği seramik-granik yer ve duvar karolarının, Ankara’da Anda yapı ile satış ve pazarlama faaliyetlerin birlikte sürdüreceği yeni showroomu açıldı.

 

Açılışa, Altındağ Belediye Başkanı Yardımcısı Yunus Keleş , Akgün Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Akgün ve Yönetim  Kurulu Üyesi Hasan Akgün ile sektörel derneklerin temsilcileri ve önde gelenlerinden oluşan seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Açılış töreninde yaptığı konuşmada Erhan Akgün, Akgün Grubu’nun yapı malzemeleri sektöründe ürün çeşitliliği ve kapasite itibariyle ülkenin en büyük gruplarında biri olduğunu belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.