Başa Dön

Düğün Öncesi Kına Gecesi

blank

Düğün Öncesi Kına Gecesi

Bilkent Üniversitesi’nde başlayan arkadaşlık sürecinin ardından evlilik kararı alan Selin Haşemoğlu ile Mustafa Barut çifti’nin kına geceleri, aileleri ve yakın dostlarının davetli olduğu bir gecede düzenlendi.

Haşemoğlu Ailesi zarif kızları Selin Haşemoğlu’nun, Mustafa Barut ile evliliği öncesi kına gecesinde dostlarını ağırladı. Bayanlar kına gecesi için giydiği özel kıyafetler geceye renk kattı. Etkinlik hep bir ağızdan söylenen şarkılar ve misafirlere sunulan ikramlarla devam ederken, dans ve eğlencenin ardından gelin adayı Selin Haşemoğlu’un eline kına yakıldı.Geçtiğimiz temmuz ayında nişanı olan çiftin düğün sonrası balayı adresi ise Avrupa turu oldu. “777 Organizasyon” imzalı salon davetlilerce oldukça beğenildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.