Başa Dön

Dostlarla Yeni Yaş Kutlaması

blank

Dostlarla Yeni Yaş Kutlaması

Okuma süresi 1 dakika

Saygın iş adamı Raif Işık ve sevgili eşi Hazel Işık, çocukları Zülal ve Verdal’ın yaş gününü aile dostları, komşuları ve çocuklarının okul arkadaşlarıyla kutladılar.

Saygın iş adamı Raif Işık ve eşi Hazel Işık’ın dünyalar tatlısı çocukları Zülal ve Verdal’ın yeni yaşı, dostları ve site komşuları ile birlikte kutladı. Doğum günü çocuklarından Zülal beşinci yaşını, Verdal ise üçüncü yaşını kutladı. Çocukların arkadaşlarıyla oyun oynarkenki neşesi görülmeye değerdi. Misafirler kendilerine sunulan leziz ikramları tatmayı da ihmal etmediler. Işık çiftinin tüm davetlilerle tek tek sohbet ederken gösterdikleri misafirperverlik ise gözlerden kaçmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.