Başa Dön

Doğum Gününde Ünlüler Geçidi

blank

Doğum Gününde Ünlüler Geçidi

Okuma süresi 1 dakika

Bugün Ne Giysem’in sempatik aynı zamanda sivri dilli jürisi Hakan Akkaya, doğum gününü yakın arkadaşlarının katıldığı ve oldukça eğlenceli geçen bir parti ile kutladı.

Sortie’de doğum günü kutlayan Hakan Akkaya’nın yeni yaşına adeta ünlüler akın etti. Arkadaşları ile yeni yaşına merhaba diyen Akkaya’nın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Bengü, Gözde Sarar, Sencer Can,Özgür Aras, Pelin Öztekin, Nur Yerlitaş, Erkan Özarman, Serkan Balcı, Serbay Üçyiğitler, Varol Kaynar gibi ünlülerin katıldığı doğum günü oldukça renkli görüntülere sahne oldu. “Happy Birthday” yazılı bir pankartın çevresi içinde hatıra fotoğrafları çektiren Akkaya, dostları ve arkadaşları ile bu anı ölümsüzleştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.