Başa Dön

Doğum Günü ve Cadılar Bayramı Bir Arada

blank

Doğum Günü ve Cadılar Bayramı Bir Arada

Okuma süresi 1 dakika

Dergimiz yazarlarından Kubilay Sakarya’nın yirmi birinci yaş günü, cadılar bayramı konseptiyle Verperna Restaurant’ta kutlandı.

Başarılı blogger Kubilay Sakarya, yirmi birinci yaş gününü yakın dostlarının kendisini yalnız bırakmadığı renkli bir partiyle kutladı. Cadılar Bayramı konseptiyle renklenen partide Kubilay Sakarya ve dostları doyasıya eğlenirken, birbirinden ilginç kostümleriyle partiye katılan davetliler de ilgi odağı oldu. Oldukça mutlu ve heyecanlı görünen Kubilay, gecenin sonunda alkışlar eşliğinde gelen pastayı keserek katılan tüm arkadaşlarına teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.