Başa Dön

Disney Karakterleri Next Level AVM’ de

blank

Disney Karakterleri Next Level AVM’ de

Okuma süresi 1 dakika

Ankara cemiyet hayatının renkli simları, çocuklarıyla birlikte yeni açılan Next Level Alışveriş Merkezi’nde Disney Channel’in sevimli kahramanları ile bir araya geldi.

Ankara’da yeni hizmete giren Next Level AVM, oldukça eğlenceli bir etkinlikle yine adını duyurmayı başardı. Ankara sosyal hayatının tanınmış isimleri ve onların çocukları, Disney Channel’in sevimli kahramanları Korsan Jake ve Prenses Sofia’yı yakından görme şansı yakaladı.
Ekrandan izledikleri karakterleri yanı başlarında gören çocuklar, hayallerindeki kahramanlarla keyifli anlar yaşadı. Düzenlenen oyunlarda birlikte eğlenen çocuklar kendileri için hazırlanan kostümleri de giyme fırsatı buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.