© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Darşan Kula Yoga’da “5 Element Etkinliği”

Darşan Kula Yoga’da “5 Element Etkinliği”

İstanbullu yoga eğitmeni Naz Sarman öncülüğünde bir atölye çalışması düzenleyen Darşan Kula Yoga, başkentli yoga tutkunlarını buluşturdu. “Anusara Yoga’da 5 Element” başlığı altında üç gün boyunca süren yoga çalışmalarına her meslek grubundan katılımcı ilgi gösterdi. İstanbul’da yoga yapan insanların aksine Ankara’daki yoga tutkunlarının daha az hırslı olduğunu söyleyen Naz Sarman bunun iyi bir özellik olduğunu ifade etti. Sarman “Anasura Yoga”nın getirdiği kontrollü davranış, konsantrasyon ve saygı gibi olumlu özelliklerini belirtirken mutlulukla beraber gelen pozitif enerjinin altını çizdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.